wasze opinie


“Jestem bardzo zadowolona z usług tego fotografa, a wręcz zachwycona jego talentem! Zdjęcia wyszły przepiękne, nie spodziewałam się, że będą aż tak cudowne. Na prawdę potrafi zrobić coś z niczego 🙂
Jego pozytywne nastawienie było niezbędne w dniu ślubu, uspokajał nas i przypominał o uśmiechu :D. Nie ustawiał nas sztucznie, więc zdjęcia są bardzo naturalne i oddają co czuliśmy tego dnia. POLECAM! “

Dominika i Łukasz

“Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy przed obiektyw Rafała. Obydwoje raczej zawsze unikaliśmy zdjęć, ale już się to zmieniło 😉 Sesja narzeczeńska pozwoliła nam się poznać, więc w dzień ślubu czuliśmy się bardzo swobodnie. Rafał wprowadza z resztą taką atmosferę spokoju, jego obecność działała odstresowująco podczas przygotowań 🙂 W duecie z Sebastianem wykonali kawał dobrej roboty, mamy najpiękniejsze zdjęcia, które oddają całą energię naszego wesela. Goście również są zachwyceni pracą chłopaków, my zdecydowaliśmy się nawet na jeszcze jedną dodatkową sesję ślubną i napewno nie będzie to nasze ostatnie spotkanie. Pełen profesjonalizm, piękne zdjęcia, fajni ludzie 😀.”

Aga i Sebastian

“Profesjonalna obsługa fotograficzna wesela.
Duża komunikatywność, świetna współpraca z parą młodą.Duże wyczucie, sesja połączona z zabawą. Wyśmienity duet fotografów dla osób, które cenią naturalne i realistyczne ujęcia. Rewelacyjnie uchwycone wszystkie najważniejsze momenty naszej ceremoni jak i późniejszej zabawy weselnej. Największą zaletą jest idealne wpasowanie się w sytuację i ujęcie najefektowniejszych momentów.
Jeszcze raz dziękujemy za profesjonalny wkład w naszą uroczystość. Gorąco polecamy dla osób, które pragną utrwalenia swojej uroczystości w sposób zarówno rzetelny jak i najbardziej profesjonalny.”

Ewelina i Jarek

“Z Rafałem mieliśmy przyjemność współpracować już dwa razy – podczas wspólnej sesji “brzuszkowej” oraz podczas fotografii Dnia Chrztu naszego Synka – i za każdym razem efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne, magiczne, o cudownej kolorystyce, pełno w nich szczegółów i uwiecznionych ważnych momentów. W pełni oddają towarzyszące nam wówczas emocje, zachwycają i są wspaniałą pamiątką na całe życie. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Rafała – współpraca z Nim to czysta przyjemność, a jego profesjonalne i skrupulatne podejście do zlecenia sprawi, że na pewno każdy będzie zadowolony z efektów końcowych!”

Agnieszka i Mariusz

“Rafał i Sebastian to najlepszy duet fotografów jaki tylko można sobie wymarzyć. Nie tylko pełny profesjonalizm, ale przede wszystkim wspaniałe chłopaki. Sesja w ich wykonaniu jest nie tyle piękna, co magiczna. Atmosfera super, żadnego stresu, dużo śmiechu. Gorąco polecam, lepszego duetu nie znajdziecie.”

Agnieszka i Damian

“Rafał współpracujący z Sebastianem to prawdziwie profesjonalny duet fotografów :). Mięliśmy okazję być fotografowanymi przez nich podczas naszego ślubu i wesela. Panowie byli obecni z aparatem w każdym najważniejszym miejscu, a przy tym byli prawie niezauważalni.
Zdjęcia wyszły wspaniale. Sama współpraca i umawianie szczegółów również bez zastrzeżeń. Polecam.
P.S. Rodzice też bardzo zadowoleni z fotek.”

Sylwia i Radek

“Polecam, polecam, polecam ! 🙂 Profesjonalista w każdym calu ! Wspólpraca w sympatycznej atmosferze, bez stresu i skrępowania. Efekt końcowy w 100% spełnił nasze oczekiwania – przepiękne zdjęcia, które pozostaną cudowną pamiątką do końca naszego życia :). Dziękujemy Ci Rafał z całego serca.”

Asia i Marcin